نحوه دریافت و فعالسازی سیم کارت خریداری شده از سامانه آفتاب گستر
همراه اول :
در مورد سیم کارت های همراه اول بعد از خرید سیستم به شما شماره و کد فعالسازی شماره خریداری شده را خواهد داد
شما می توانید با مراجعه به هر یک از دفاتر پیشخوان و یا نمایندگی های همراه اول در سراسر کشور با ارائه اطلاعات خرید و کارت ملی خود در کمتر از 5 دقیقه بصورت کاملا رایگان سیم کارت مورد نظر را فعال شده تحویل بگیرید .
کلیه دفاتر پبشخوان کشور سیم کارت خام همراه اول را بصورت رایگان از همراه اول دریافت می کنند و هنگام مراجعه شما حق دریافت هیچ گونه وجهی از شما را ندارند در صورتی که از شما درخواست وجه جهت فعالسازی نمودند و یا از فعالسازی و ارائه سیم کارت به شما خودداری نمودند به ایشان اعلام کنید این کار تخلف می باشد و در صورتی که باز هم از انجام کار خودداری نمودند می توانید با مراجعه به اداره مشترکین شهرستان خود موضوع را در میان بگذارید تا ضمن جریمه دفتر خاطی سیم کارت شما را نیز تحویل شما نمایند همچنین می توانید برای پیگیری موضوع از طریق پشتیبانی سایت اقدام نمائید .
ایرانسل ورایتل :
مکانیزم فعالسازی سیم کارت های ایرانسل و رایتل با همراه اول متفاوت می باشد و شماره حتما باید روی سیم کارت خام مخصوص خودش فعال شود و به همین دلیل باید بعد از خریداری سیم کارت ابتدا با همان شماره و سریالی که سایت به شما می دهد فعالسازی انجام شود سپس شما می توانید از دو روش سیم کارت را دریافت نمایید .
یک روش درخواست ارسال پستی می باشد که هزینه پست بر عهده شما می باشد و یک روش راحت تر و کم هزینه تر تعویض سیم کارت می باشد بصورتی که بعد از فعالسازی سیم کارت با تعویض سیم کارت همان لحظه سیم کارت فعال شده در اختیار شما قرار می گیرد.
لازم به توضیح است که همانند همراه اول فعالسازی ایرانسل و رایتل نیز کاملا رایگان می باشد ولی برای تعویض سیم کارت هزینه از شما دریافت می شود با توجه به اینکه هزینه سیم کارت خام ایرانسل و رایتل 1000 تومان می باشد ممکن از مبلغی بین هزار تا 5 هزار تومان از شما دریافت شود .

در صورتی که با مراجعه به دفاتر کاربر دفتر اطلاعات لازم جهت فعالسازی سیم کارت را نداشت از وی بخواهید با شماره 09399286861 تماس بگیرید تا توضیحات لازم به وی داده شود .

نکته : در مورد سیم کارت های دائمی طرح 20 بعد از فعالسازی باید الباقی مبلغ پرداخت شود و مبلغ درج شده فقط قیمت کدفعالسازی آن می باشد . در زمان جشنواره 100 فقط با پرداخت 80 هزار تومان دیگر سیم کارت فعال خواهد شد ولی در زمان غیر از جشنواره مبلغ پرداختی حدود 140 هزار تومان می باشد که امکان قسطی کردن آن به دو صورت شش ماهه و 36 ماهه وجود دارد .

به دلیل اینکه کد فعالسازی سیم کارت همانند رمز کارت شارژ هویت حفاظتی دارد به هیچ عنوان سیم کارتی که خریداری کرده اید و کدفعالسازی آن در اختیار شما قرار گرفته است قابل عودت نمی باشد لذا قبل از خرید دقت لازم را بفرمائید تا مشکلی ایجاد نشود .

در صورتی که دفتری مراجعه نمودید و از فعالسازی و تحویل سیم کارت شما به هر دلیلی خودداری کرد لطفا با شماره 9990 از یک سیم کارت همراه اول تماس بگیرید و کد دفتر متخلف را داده تا دفتر توبیخ شود و سیم کارت شما را نیز فعال کند . همچنین در صورتی که دفتری مشکلی در فعالسازی داشت و یا نحوه فعالسازی را نمی دانست با شماره 09399286861 تماس بگیرید تا اطلاعات لازم به کاربر دفتر مربوطه داده شود.

خرید سیم کارت دلخواه